Aktywne filtry

Wygodna Wersalka do spania

Funkcjonalność, wygoda i styl. Te wszystkie słowa idealnie opisują wersalkę. Choć w dużej mierze, wersalka kojarzy nam się z okresem PRL, wersalka idealnie wpisuje się w nowoczesne trendy w urządzaniu wnętrz. Wersalka idealnie sprawdzi się w nowoczesnym salonie, w bardziej śmiałych aranżacjach znajduje ona swoje miejsce również w jadalni. Wielkość wersalki ma wpływ na wygodę. Nikt z nas nie lub siedzieć lub spać ściśnięty dlatego w swojej ofercie posiadamy wersalki dwuosobowe oraz trzyosobowe. Posiadamy bogaty wybór tkanin obiciowych, dzięki czemu możesz dostosować wersalkę idealnie do swojego wnętrza. Niezależnie czy wolisz nowoczesność, skandynawski minimalizm czy styl glamour, wersalki anmil będą wyglądać w nich dobrze.Wersalka dla młodzieży - do pokoju młodzieżowego

Rozkładana wersalka to idealne rozwiązanie do młodzieżowego pokoju pozwoli zaoszczędzić miejsce, które młodzież z pewnością zagospodaruje dla siebie najlepiej. Dodatkowo wersalka z pojemnikiem na pościel pozwoli nam zaoszczędzić miejsce nie tylko w pokoju, ale również w szafach. Do tego dochodzi już wcześniej wspomniany wybór tkanin. Takie kolory jak butelkowa zieleń, żółty nie są na naszym wyposażeniu. Również dla bardziej tych, którzy wolą bardziej stonowane barwy mamy białe lub szare wersalki. Liczba opcji jest bardzo duża. Tylko od Ciebie zależy, na jaką wersalkę się zdecydujesz.


Praktyczny wymiar Wersalki

Wersalka to połączenie skrzyni na pościel i dwóch ram, które stanowią o jej konstrukcji, ale funkcjonalny wymiar wersalki to nie tylko możliwość jej rozłożenia to również łatwość jej utrzymania. Aby utrzymać wersalkę w czystości wystarczy ją odkurzyć. W zależności od tego, na jaki materiał się zdecydujemy należy do tematu sprzątania podejść z mniejszą lub większą subtelnością. Jednak jak na mebel, który swoje korzenie ma w PRL, w projekcie wersalki stawiano przede wszystkim na praktyczność. To właśnie w połączeniu z ciekawym wzornictwem tworzy nowoczesną wersalkę.

Kanapa a Wersalka

W języku polskim często używamy zamiennie tych pojęć, ponieważ główną funkcją wersalki jest połączenie mebla do spania i do siedzenia wraz z pojemnikiem na pościel. Taką funkcjonalność oferuje również kanapa. Kanapa nie musi być wyposażona w pojemnik na pościel lub funkcję spania. Poza funkcjonalnościom kanapę od wersalki różnią również podłokietniki, w przypadku kanapy jest to standard, jeśli chodzi o wersalkę często, podłokietniki nie występują lub na ich miejscu znajdują ażurowe poręcze.


Duża kanapa

Wybór dużej kanapy do salonu wiąże się z dużą wygodą i możliwością pomieszczenia wielu domowników w jednym miejscu, nie tracąc przy tym komfortu. Taka kanapa wraz ze stołem z pewnością będzie odgrywać główną rolę w naszym mieszkaniu, wokół której będzie tętnić życie. W takim wypadku warto zastanowić się nad kolorem obicia, który jeszcze bardziej podkreśli styl naszego salonu. Czerwona kapa z pewnością doda prestiżu do ekskluzywnego salonu, z kolei kanapa w kolorze żółtym tchnie życie w nasze wnętrze. Jeśli wcześniej wymienione kolory to za mało posiadamy również turkusowe kanapy lub zielone. Jeśli w dalszym ciągu to dla Ciebie za mało zapoznaj się z całą gamą kolorów obić, jakie oferujemy na stronie wybranej przez Ciebie wersalki lub kanapy.


Mała kanapa z funkcją spania

W przypadku kiedy przestrzeń w naszym domu jest ograniczona, mała kanapa będzie czymś idealnym. Połączenie możliwości wygodnego siedzenia na kanapie z funkcją spania pozwoli optymalnie zagospodarować przestrzeń. Co więcej, aby powiększyć optycznie swoje wnętrze, również możesz rozważyć zakup białej kanapy. Jasne kolory rozświetlą i powiększą wnętrze, dzięki czemu jeszcze lepiej będziesz czuć się we własnym domu.