Anmil Meble - o nas

Nasz sklep powstał 5 lat temu kiedy przeglądając różne strony internetowe nie mogliśmy trafić na meble, które były by w przystępnej cenie oraz pozwalałyby na odpowiednią personalizację klienta.

Zmęczenie przeglądaniem różnych ofert na Allegro oraz stron różnych producentów postanowiliśmy stworzyć sklep, który pozwoli ludziom o podobnych potrzebach jak nasze znaleźć różne meble a następnie je dostosować do swoich potrzeb.

Meble dopasowane do wnętrza

Nawiązaliśmy współprace z wieloma producentami, których jakości jesteśmy pewni i sami posiadamy ich meble w swoich domach. Dzięki temu że współpracujemy ściśle z producentami, mamy dostęp do różnych materiałów oraz rodzajów drewna i oklein.

Po rozmowie z klientem jesteśmy w stanie nie tylko podpowiedzieć jaki mebel będzie najlepszy dla niego, ale również zaproponować materiał, kolor a nawet sięgnąć dalej i dostarczyć mebel stworzony z materiałów niedostępnych w ogólnej ofercie.

Przystępna cena mebli

Idąc w kierunku personalizacji mebli, wiele osób myśli, że idzie za tym wysoka cena. Postanowiliśmy wyjść temu na przeciw i zaproponować naszym klientom, cenę, która nie uszczupli znacząco portfela a pozwoli cieszyć się dobrym meblem na lata. W naszej ofercie znajdziesz meble Polskich producentów, z którymi bardzo dobrze współpracujemy i utrzymujemy dobre relację, dlatego jesteśmy w stanie zaproponować konkurencyjne ceny