Krzesło tapicerowane Ada

Krzesło tapicerowane Ada

236,50 zł 275,00 zł
Zamów telefonicznie
Krzesło tapicerowane Ada
  • Krzesło tapicerowane Ada
  • Krzesło do salonu Ada - Lefkas
  • Krzesło tapicerowane Ada
Opis

Krzesło tapicerowane ADA

Krzesło ADA sprawdzi się w klasycznych, eleganckich jadalniach czy salonach. Gięte nogi i wysokie oparcie nadaje krzesłu klasy i pięknego wyglądu. Wykonane z trwałych materiałów i drewna bukowego posłuży na lata.

Wymiary Krzesła:
- wysokość: 99 cm
- szerokość: 45 cm
- wysokość siedziska: 50 cm
- szerokość siedziska: 45 cm
W trosce o Twoje zdrowie i środowisko do malowania stosujemy tylko i wyłącznie bezpieczne i bezwonne lakiery wodne. Nie zależnie od tego w jakim kolorze wybierzesz produkt, masz pewność, że został on wyprodukowane zgodnie z obowiązującymi normami i przepisami. Przykładamy wiele troski by nasze produkty były bezpieczne dla Ciebie i dla otaczającego nas środowiska naturalnego.
Naturalne drewno bukoweKrzesła wykonujemy zawsze z wyselekcjonowanego drewna bukowego pierwszego gatunku. Ten surowiec jest znacznie twardszy i odporniejszy na warunki zewnętrze niż drewno sosnowe. Meble wykonane z drewna bukowego potrafią przetrwać dziesiątki lat.
Tkanina, w której zostało wykonane krzesło to Inari - Materiał obiciowy ze splotem imitującym naturalną, lnianą tkaninę. Nitki o różnych odcieniach sprawiają że materiał nie jest jednokolorowy, a to znacznie poprawia walory użytkowe mebla. Proste i mocne tkanie sprawia , że Inari to tkanina wytrzymała i odporna na wycieranie. Posiada Certyfikat ekologiczny Oeko-Tex potwierdza, iż oferowane wyrób jest wolny od substancji szkodliwych w stężeniach mających negatywny wpływ na stan zdrowia człowieka, m.in.: pestycydów, chlorofenoli, formaldehydu, barwników alergizujących, zabronionych barwników azowych i ekstrahowanych metali ciężkich.Tkaniny obiciowe Inari 1Tkaniny obiciowe Inari 2
Nie znalazłeś koloru dla siebie? Skontaktuj się z nami, w ofercie posiadamy tysiące tkanin!

Szczegóły produktu
Femix

Opis

Wysokość
99cm
Szerokość
45 cm
Wysokość Siedziska
50 cm
Szerokość siedziska
45 cm


Opinie o produkcie

Pomocna obsługa

Polecam, dobra jakość i miła obsługa

Cezary Wiśniewski 2023-04-13

Polecam

Dobra jakość i wygląd. :)

Barbara Struc 2022-11-11

SUPER

Polecam, mam te krzesła od 2 miesięcy i dalej wyglądają jak nowe! Polecam!

Monika Tereś 2022-10-13

zadowolony

polecam, ładne i wygodne

Adam 2022-03-18

Napisz swoją opinię

Krzesło tapicerowane Ada

Napisz swoją opinię

Zdjęcie
16 innych produktów w tej samej kategorii: